ВО "Свобода"

ENG

18 липня
Олег Тягнибок привітав бійців ДУК "Правий Сектор" з 4-ою річницею створення
Олег Тягнибок привітав бійців ДУК "Правий Сектор" з 4-ою річницею створення

18 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок привітав бійців Добровольчого українського корпусу "Правий Сектор" із 4-ою річницею створення. Привітання від "Свободи" очільник політсили передав побратимам на базі розташування ДУК "ПС" у Новогродівці.

"Чотири роки тому прямо з Майдану добровольці рушили на фронт, щоб спинити відвічного ворога. Перші приклади героїзму, звитяги, спротиву стали основою для відновлення мілітарного духу української нації.

Операції під Слов'янськом, бої за Савур-могилу, Іловайськ, звільнення Пісків та героїчна епопея оборони Донецького аеропорту, шахта Бутівка, Авдіївська промка, Світлодарськ та Широкине навічно ввійдуть в історію визвольних змагань української нації.

Саме добровольці стали страшним сном Путіна, саме вони разом з відновленим Українським військом тримають фронт на сході.

З річницею Вас, вояки Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор"! Пам'ятаймо десяту точку Декалогу Українського Націоналіста: "Змагатимеш до посилення Сили, Слави, Багатства і Постору Української держави!" Перемог!" ‒ наголосив Олег Тягнибок, звертаючись до побратимів.

Прес-служба ВО "Свобода"