ВО "Свобода"

ENG

16 липня
Донецькі свободівці виборюють у влади гідну землю для героїв українсько-московської війни
Донецькі свободівці виборюють у влади гідну землю для героїв українсько-московської війни

Члени Донецької обласної організації ВО "Свобода" підтримали однопартійців із Покровська у боротьбі за виділення гідних земельних ділянок героям Українсько-московської війни та під зведення храму Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Під час громадських слухань, котрі відбулись у Покровську, свободівці разом з однодумцями із Нацкорпусу та Правого сектору, а також небайдужими містянами висловили готовність виборювати свої законні права на юридичному та ідеологічному полях. Гуртуючись задля мети, що зміцнює дух та проявляє повагу до подвигу захисників, українці наближають перемогу.

"Питання зміцнення позицій Української Православної Церкви Київського Патріархату на українському Донбасі є принциповим для свободівців, як для справжніх націоналістів. Також проведено попередній розгляд питання виділення земельних ділянок захисникам України, котрі цю саму землю захищали своїми спинами, і мають на неї цілковите право не лише на законодавчому рівні. Ми тримаємо дані питання на контролі", - зазначив голова "Легіону Свободи" Донецької області Юрій Кравецький.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"