ВО "Свобода"

ENG

27 червня
Свободівці вимагають негайно розслідувати знищення плити герою московсько-української війни Олександру Єрмакову
Свободівці вимагають негайно розслідувати знищення плити герою московсько-української війни Олександру Єрмакову

27 червня 2018 року представники Добропільського осередку ВО "Свобода" разом із представниками "Національного корпусу" та місцевими активістами відвідали засідання міського виконавчого комітету з вимогою якомога швидше розслідувати знищення плити герою московсько-української війни Олександру Єрмакову.

Місцева влада в особі заступників міського голови зустріла активістів дуже агресивно, але патріоти витримали провокації та зачитали текст своїх вимог. Активісти вимагали прискорити розслідування жорстокого акту вандалізму стосовно пам'ятника бійцю "Легіону Свободи" Олександру Єрмакову на псевдо "Генерал". Також було згадано про фінансові звіти заступників голови міста через їх надмірне збагачення.

"Нам всім важливо наполягати на розслідуванні цієї резонансної справи. Сепаратисти діють вже відкрито ‒ паплюжать гідність героїв московсько-української війни, але жодного покарання за це досі ніхто не отримав. Не дамо нехтувати національною гордістю! Наступного разу ми прийдемо не з заявами, а рішучими діями!" ‒ заявив очільник Донецького обласного "Легіону Свободи" Юрій Кравецький.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"