ВО "Свобода"

ENG

26 червня
У Краматорську за участи свободівців обговорили актуальність органів місцевого самоврядування
У Краматорську за участи свободівців обговорили актуальність органів місцевого самоврядування

Голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка та член обласного комітету Олексій Демко в якості експертів взяли участь у круглому столі на тему: "Актуальність утворення органів місцевого самоврядування територіальної громади м. Краматорська".

Під час заходу присутні узгоджували правові позиції представників громадськости, державних та правозахисних органів щодо утворення органів місцевого самоврядування територіяльної громади Краматорська, їхніх статусу та повноважень. Представники органів місцевого самоврядування, Державної реєстраційної служби, політичних партій та громадських організацій обговорили наявність колізій у чинному законодавстві, прогалини в таких базових законах як закон "Про місцеве самоврядування в Україні" та недосконалість адміністративної реформи.

"Для свободівців питання правомочности органів влади є принциповим, адже український народ вільний вирішувати долю своїх міст і країни, а також обирати ‒ кому і якою мірою делегувати свої повноваження", ‒ зазначила Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"