ВО "Свобода"

ENG

24 червня
На Донеччині зловмисники зруйнували пам'ятник герою війни з московитами
На Донеччині зловмисники зруйнували пам'ятник герою війни з московитами

У ніч з 23 на 24 червня 2018 року в місті Добропілля, що на Донеччині, невідомі розбили пам'ятний знак, встановлений на честь героя російсько-української війни, бійцю "Легіону Свободи" Олександру Єрмакову. Про це повідомив місцевий журналіст.

Пам'ятний знак було встановлено 28 червня 2016 року в міському парку міста Добропілля на Алеї пам'яти героїв. За інформацію, яка допоможе у розшуку вандалів, оголошено винагороду у 10 000 гривень. Свободівці вимагають негайно розслідувати акт вандалізму.

"Герої московсько-української війни завжди загроза для наших ворогів-українофобів. Важко уявити, які негідники могли це зробити. Ця наруга ‒ прояв ворожої активности в тилу. Ми вимагаємо реальних дій з пошуку зловмисників і будемо контролювати розслідування, аби злочинців було покарано!" ‒ наголосила голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Зазначимо, Олександр Єрмаков (позивний "Генерал") був добровольцем "Карпатської Січ". У чоту прийшов за своїм сином, пізніше останній став бійцем батальйону особливого призначення "Січ". Очолював блокпост "Камікадзе", проводив вишколи для молоді. Був прихильником "Свободи", мав сформувати й розбудовувати Олександрівську районну організацію.

12 травня 2015 року разом з иншими бійцями бригади перебував на бойовій позиції у бліндажі на дебальцевському напрямку. У бліндаж влучила ворожий снаряд, який завдав йому тяжких ран. Єрмаков фактично прикрив собою п'ятьох солдатів, прийнявши основну силу вибуху на себе. У ніч із 19 на 20 травня Олександр помер. У нього лишилося двоє синів та дружина. На честь "Генерала" вже перейменована одна з вулиць міста Білозерське. Указом Президента України нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"