ВО "Свобода"

ENG

17 травня
Донецька "Свобода" взяла участь у святкуванні Дня вишиванки, попри перепони можновладців
Донецька "Свобода" взяла участь у святкуванні Дня вишиванки, попри перепони можновладців

17 травня 2018 року члени Донецької обласної організації ВО "Свобода" зі всіх куточків регіону разом із патріотичною громадськістю взяли участь у святкуванні Дня вишиванки. Цей день особливий для нашого народу, з огляду на шанування національних традицій.

Свободівці підкреслили значущість Дня вишиванки, вдягнувши національне вбрання на навчання та роботу, а ввечері колони парадів вишиванок пройшли у Краматорську та Слов'янську. Попри відверте ігнорування народного свята владою, активісти з числа патріотів та націоналістів зуміли організувати низку заходів, демонструючи, що Донеччина ‒ це Україна, край, де живуть люди, котрі поважають свою країну та традиції.

"Ми бачимо, що станом на сьогодні між можновладцями, депутатами та громадами, інтереси котрих вони мали би представляти, утворилась величезна прірва. Ми маємо її подолати і зробимо це, адже націоналістичний рух Донеччини розвивається та поширюється, попри перепони влади", ‒ зазначила голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

День вишиванки. Донецьк
День вишиванки. Донецьк

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"