ВО "Свобода"

ENG

20 березня
Голова Донецької обласної "Яворини" виступила в ролі "живої книги"
Голова Донецької обласної "Яворини" виступила в ролі "живої книги"

20 березня 2018 року в Слов'янську очільниця Донецького обласного осередку Об'єднання українок "Яворина", активна членкиня ВО "Свобода" Марина Данилова стала головної героїнею "Живої бібліотеки". Відома волонтерка мала нагоду відчути себе "живою книгою" та поспілкуватись із власними читачами.

Темою цього інтерактивного заходу стало жіноче щастя. Присутні мали можливість почути життєві історії від першої особи. Гості поділилися на декілька груп і змінювалися кожні 15 хвилин. Самі обирали собі "книгу", спілкувались із нею, ставили запитання. Однією з таких "книг" і стала головна донецька "яворинка". Марина Данилова розповіла про свій життєвий шлях, як саме стала волонтером і поділилася безліччю історій активної діяльности.

"Після подій 2014 року життя стало зовсім иншим: допомога армійцям, нові друзі з усієї України, Італії, Фінляндії, Америки. Вирій подій, зустрічей, подорожей, знайомств. Іноді беруся за такі справи, виконати які майже неможливо, але дякуючи підтримці родини та друзів, все виходить, все складається. Коли робиш правильні речі, допомагає Господь Бог. Не можу сказати, що було легко. Було дуже важко й страшно. Попри все, мені подобається життя, наповнене змістом. І я дуже хочу і надалі буду робити все, щоб люди знали, що Слов'янськ ‒ це Україна!" ‒ наголосила Марина Данилова.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"