ВО "Свобода"

ENG

14 березня
Донецькі свободівці відзначили День українського добровольця
Донецькі свободівці відзначили День українського добровольця

14 березня 2018 року у Краматорську члени Всеукраїнського об'єднання "Свобода" спільно з активом "Національного корпусу" та мешканцями міста взяли участь у відзначенні Дня українського добровольця.

Побудувавши колону, активісти вирушили з державними й партійними прапорами центральними вулицями міста до пам'ятника Шевченку. Вигукували гасла "Слава Україні! Героям Слава!", "Слава нації! Смерть ворогам!", "Україна понад усе", "Слава добровольцям". Хода закінчилась мітингом у пам'ятника Кобзареві. По закінченню всі присутні вшанували пам'ять всіх загиблих воїнів України хвилиною мовчання та виконали державний славень.

"14 березня 2014 року був утворений перший добровольчий підрозділ на базі Самооборони Майдану. Тисячі свободівців пішли на війну в такі добровольчі підрозділи, як "Січ", "Дніпро-1", "Азов", "ДУК", "Айдар", "Карпатська Січ" та інші. Так чи інакше вони всі вже легалізовані у Збройних силах України чи МВС. Нам ще доведеться побудувати сильну армію у великій вільній державі Україна. І націоналісти це зроблять", - наголосив очільник Слов'янської міської організації ВО "Свобода" Сергій Лілеєв.

"Країна має йти поступом вперед, країна має розвиватися. На жаль, сьогодні ми цього не бачимо, тому боротьба триває. На сьогодні армія добровольців веде боротьбу не тільки з головним агресором Московією, але й з внутрішніми ворогами за становлення справжньої незламної України", - підкреслила очільниця донецьких свободівців Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"