ВО "Свобода"

ENG

14 березня
Донецька "Свобода" провела у слов'янській школі урок до Дня українського добровольця
Донецька "Свобода" провела у слов'янській школі урок до Дня українського добровольця

14 березня 2018 року у Слов'янській загальноосвітній школі №9 відбувся урочистий урок із нагоди Дня українського добровольця. Учнівське самоврядування запросило до участі відомих добровольців та волонтерів. Захід відвідали голова Донецької обласної організації ВО "Свобода", учасниця московсько-української війни Марія Чашка та очільниця донецьких "яворинок" Марина Данилова.

Марія Чашка як заступник голови штурмової роти "Карпатська Січ" розповіла про реалії служби в сучасній українській армії та на лінії фронту. Своєю чергою, Марина Данилова зауважила, що саме добровольці зупинили просування збройного наступу Росії. Також активіст ВГО "Сокіл" Микола Митюшин розповів підліткам про діяльність молодіжного націоналістичного руху на Донеччині.

"Чотири роки тому тисячі відданих українських синів та дочок за покликом серця пішли добровольцями на фронт. Як військові, так і волонтери ризикують своїм життям заради вільної України. Саме дух української нації об'єднує волонтерів та військових і країну в цілому. Найважливіше для всіх нас ‒ зберігати та розвивати волонтерський рух передусім на Донеччині", ‒ зазначила очільниця донецьких свободівців Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"