ВО "Свобода"

ENG

14 березня
У Бахмуті свободівці вшанували пам'ять загиблого побратима, Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського
У Бахмуті свободівці вшанували пам'ять загиблого побратима, Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського

У день 4 роковин зо дня загибелі прес-секретаря Донецької обласної організації ВО "Свобода" Дмитра Чернявського свободівці Донеччини зібрались у його рідному Бахмуті, щоби вшанувати пам'ять вбитого на донецькому Майдані героя.

Дмитро став першою жертвою московських окупантів на Донеччині. Та ніч назавжди увійшла в криваву історію війни в Донецькому краю.

"Ми пам'ятаємо кожного загиблого свободівця, всіх, хто поклав душу й тіло за незалежність та суверенітет України. Цей хлопець у 22 роки поклав свою голову на вівтар свободи, заслонивши своєю спиною від проросійських "тітушок" жінок і дітей, а також таких самих хлопців, як сам", ‒ зазначає голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

У Бахмуті Дмитра Чернявського згадують як приклад для наслідування, як взірець честі й гідності для сьогоднішнього й наступних поколінь.

"На честь Дмитра названо школу, його ім'я відоме кожному патріоту нашого міста. Він не загинув, він продовжує жити в наших серцях. Герої не вмирають", ‒ говорить бахмутчанка Галина Олійникова.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"