ВО "Свобода"

ENG

9 березня
У Слов'янську відзначили день народження Тараса Шевченка
У Слов'янську відзначили день народження Тараса Шевченка

9 березня 2018 року у Слов'янську члени Всеукраїнського об'єднання "Свобода" спільно з активом міського осередку товариства "Просвіта", членами громадських організацій та мешканцями міста взяли участь у відзначенні 204-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Пам'ять митця вшанували урочистим мітингом. Біля меморіялу Кобзареві всі охочі ‒ активісти, студенти, педагоги ‒ виступили з промовами та декламували вірші великого поета. По завершенню заходу відбулося покладання квітів до пам'ятника Пророка.

"Для Шевченка надзвичайно болісною була проблема національної гордости та національного безпам'ятства українців. Він вважав, що та нація буде вільною, культурною, цивілізованою, яка знає, береже, примножує свої духовні надбання. Його послання залишається і буде актуальним завжди, бо стверджує, що тільки національне єднання забезпечить Україні гідне майбутнє. Тож нехай святе поетове слово об'єднає всіх українців, задля щасливого майбутнього України", ‒ зазначила Марина Данилова, голова обласної організації "Яворина".

Прес-служба Слов'янської міської організації ВО "Свобода"​