ВО "Свобода"

ENG

18 лютого
Командир "Легіону Свободи" провів зустрічі із фронтовими підрозділами донецького напрямку
Командир "Легіону Свободи" провів зустрічі із фронтовими підрозділами донецького напрямку

16‒18 лютого 2018 року Олег Куцин провів зустрічі із бійцями "Легіону Свободи" на Донеччині, відвідав позиції "Карпатської Січі" та здійснив зустрічі з військовими на фронті.

Командир "Легіону Свободи" відвіз бійцям передачі від фермера Валерія Степаненка, Кропивницького "Легіону Свободи", свободівців Донеччини та передав хлопцям літературу, видану аналітичним центром Українські студії стратегічних досліджень.

На запрошення одного з артилерійських підрозділів було прочитано ідеологічну лекцію про коріння московсько-української війни. Інформацію вояки слухали пожадливо і звернулися із проханням про відеопідбірку фільмів, лекцій на військову та патріотичну тематику.

"Московія веде агресивну роботу проти України у світі. Результатом є напруження з Польщею, Угорщиною, дискредитаційна робота щодо нас на міжнародній арені. Та не треба думати, що инші держави воюватимуть за нас. Слід усвідомити, що єдиним союзником українців є українська армія. Через неї пройшли сотні тисяч українців. І зміни в армії залежать в тому числі від нас. Є великий запит на ідеологічну роботу, адже фактично вона не провадиться або ведеться за ворожим каноном. Боротьба за мізки військових має бути не менш важливою за забезпечення хлопців усім необхідним", ‒ зазначив Олег Куцин.

Крім того, командир "Легіону Свободи" взяв участь у зборах Донецької обласної організації ВО "Свобода", де виступив перед активом та доручив керівнику Слов'янської "Свободи" Сергію Лілеєву передати Хрест Михайла Колодзінського родині загиблого "сокільця", морпіха Романа Напрягла. Передачу посмертної нагороди присутні сприйняли стоячи.

Прес-служба ВО "Свобода"