ВО "Свобода"

ENG

29 січня
У Добропіллі вперше пройшов смолоскипний марш до Дня героїв Крут
У Добропіллі вперше пройшов смолоскипний марш до Дня героїв Крут

До 100-річчя подвигу героїв Крут Добропільська міська організація Донецької "Свободи" вшанувала подвиг незламних студентів. Вперше в історії міста націоналісти пройшли смолоскипним ходом та показали просвітницький фільм про цю історичну тему.

Дух свободи відчувався в кожному кроці, жага перемоги й справедливости, усвідомлення себе нащадками крутянських героїв ‒ те, що характеризувало цей вечір.

"Подвиг героїв Крут неможливо забути чи переоцінити. 100 років тому молоді люди вийшли проти совєцького терору й віддали своє життя за незалежність, так само як і люди на Майдані, а після ‒ тисячі бійців, захищаючих країну в російсько-української війни", ‒ зазначив голова Добропільської міської організації ВО "Свобода" Олександр Ткаченко.

Важливо, що нині націоналісти не тільки пам‘ятають факти подвигів борців за Україну, а й бажають дізнатись імена всіх героїв, всі обставини тих подій, підняти на поверхню все, про що роками мовчали.

"Цей день є знаковим, бо проведені заходи вчергове продемонстрували національну свідомість, показали повагу до історичної пам‘яти та без слів заявили: Добропілля ‒ це Україна", ‒ резюмувала голова Донецької обласної "Свободи" Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"