ВО "Свобода"

ENG

29 січня
У Слов'янську відбувся урок-посвята до Дня пам'яти героїв Крут
У Слов'янську відбувся урок-посвята до Дня пам'яти героїв Крут

29 січня 2018 року у Центральній бібліотеці Слов'янська відбувся урок-посвята до Дня пам'яти героїв Крут "Цих юних душ нескорений політ ніколи не забудем". У заході взяли участь учні старших класів, представники коледжу Національного авіаційного університету та громадських організацій міста. Одним із гостей-спікерів був запрошений голова Слов'янської організації ВО "Свобода" Сергій Лілеєв.

Присутні переглянули фільм про Крути, створений Спілкою національно-свідомого студентства України, та заслухали захопливу лекцію вчителя історії Віктора Мицька. Історик поділився цікавим аналізом двох паралелей відстанню в століття ‒ подій 1918 року та сьогодення.

Про реалії сучасного українського війська розповів голова слов'янських свободівців, командир механізованого відділення 93-ОМБр Сергій Лілеєв.

"Сьогодні не лише день скорботи за українською молоддю, яка полегла в бою під Крутами, а й день героїзму, славетности духу української нації. Треба сприймати це не як трагедію, а як велику силу нашого народу", ‒ зазначив Сергій Лілеєв.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"