ВО "Свобода"

ENG

22 січня
У Торецьку відбулась акція до Дня соборности
У Торецьку відбулась акція до Дня соборности

22 січня 2018 року Торецька міська організація ВО "Свобода" з нагоди святкування 99-ї річниці Акта злуки УНР та ЗУНР провела патріотичну акцію "Коло єднання". На головній площі Торецька зібралися донецькі свободівці та всі, кому не байдужа доля рідної країни, хто розуміє важливість злуки Сходу та Заходу.

"Для нашого прифронтового міста, що розташоване в кількох кілометрах від війни, надзвичайно важливо триматися разом, усією громадою, задля пришвидшення перемоги й очищення українських земель від московської навали", ‒ зазначив в. о. голови Торецької міської організації ВО "Свобода" Олександр Захарченко.

На головну площу міста вийшов не один десяток людей. Всі вони залишили свої побажання країні та її жителям на синьо-жовтих стрічках. Люди створили символічний вінок єдности з квітами як символом краси й багатства рідного краю та стрічками з патріотичними побажаннями.

"Коло єднання наочно демонструє нашу силу й доброзичливість, здатність до гуртування та пам'ять про історичну самобутність та непоборність України. Цей вінок ми починаємо створювати на прифронтовій Донеччині, але віримо, що пройшовши шлях всіма куточками України, він за рік повернеться сюди, на українську Донеччину, наче промовляючи: "Україна соборна!" ‒ акцентувала голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"