ВО "Свобода"

ENG

22 січня
Донецькі свободівці відвідали позиції військовослужбовців
Донецькі свободівці відвідали позиції військовослужбовців

Члени Донецької обласної організації ВО "Свобода" відвідали позиції одного з підрозділів 93-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України. Саме тут під керівництвом офіцера, члена "Легіону Свободи" українські бійці боронять рідну землю від московського окупанта.

Донецькі націоналісти традиційно приїхали до бійців не з пустими руками. Хлопцям привезли запашної домашньої випічки та інших смаколиків, протипростудних ліків, котрі так необхідні в зимовий час, та теплих речей.

Такі відвідини допомагають не тільки самим військовим, а й усім патріотам, адже це змога віддати шану Героям-захисникам України від російської навали.

"Всі свободівські легіонери ‒ одна велика родина, котра може бути розкидана по різних куточках країни, проте лишається єдиною та незборимою. Разом ми сила, котра стала до кривавого бою задля майбутнього країни й наступних поколінь. Не буває чужих українських солдатів, чужі на наших землі ‒ окупанти, задля перемоги над якими кожен свободівець робить свій внесок. Чи то на позиціях, чи у волонтерстві, чи то формуючи чітку національну свідомість сучасників та підростаючого покоління", ‒ зазначила голова Донецької обласної "Свободи" Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"