ВО "Свобода"

ENG

14 січня
Донецькі свободівці з колядою завітали до родин загиблих бійців "Легіону Свободи"
Донецькі свободівці з колядою завітали до родин загиблих бійців "Легіону Свободи"

На Маланки та старий Новий рік патріотичний вертеп із партійців Донецької обласної організації ВО "Свобода" рушив містами й селами східної України, щоби сповістити українців про народження Христа та побажати процвітання країні та її народові.

Мандрівний вертеп разом із донецьким "Легіоном Свободи" завітав також на Харківщину в м. Ізюм та с. Волохів Яр до родин загиблих захисників України Юрія Васильєва та Мирослава Мисли. Свободівці заколядували в домівках патріотів, віншуючи добробут у їхніх родинах, вклонилися сім'ям, що втратили своїх синів та чоловіків.

"Колядування ‒ один із давніх українських звичаїв, які показують нашу споконвічну щирість і доброзичливість, символізують віру в Христа й справедливість. Свободівська родина шанує й поважає народні традиції, показуючи приклад цього й наступним поколінням", - зазначила голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Голова донецького "Легіону Свободи" Юрій Кравецький розповів: "У ці святкові дні ми навідалися до сімей загиблих "легіонерів" Донеччини та Харківщини, бо в часи горя та радости маємо триматись у єдності, не забуваючи ні про тих, хто навіки в строю, ні про родини героїв. "Вся наша країна ‒ вільна Україна" - в тому істина, і ми маємо це доводити не словом, а ділом!".

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"