ВО "Свобода"

ENG

1 січня
У прифронтовій Авдіївці вперше пройшов смолоскипний марш на честь Степана Бандери
У прифронтовій Авдіївці вперше пройшов смолоскипний марш на честь Степана Бандери

1 січня 2018 року в прифронтовій Авдіївці вперше смолоскипним маршем відзначили 109-й день народження провідника ОУН Степана Бандери. Організаторами виступили ВО "Свобода", ВГО "Сокіл" та 4-та рота полку "Київ" ‒ колишній батальйон спецпризначення "Січ". Скандуючи патріотичні гасла та зі смолоскипами в руках присутні урочисто пройшли від пам'ятника Шевченку до військово-цивільної адміністрації.

Ушанувати пам'ять Провідника ОУН зібрались понад сотня мешканців міста, серед яких чимало націоналістів. Зокрема, голови Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка, обласного осередку "Сокіл" Богдан Захаренко та Кримської "Свободи" Олександр Болтян. Вперше за роки московсько-української війни за 20 км від окупованого Донецька лунали гасла "Авдіївка ‒ це Україна", "Донецьк ‒ це Україна", "Бандера наш герой".

"Всі ми бачимо як швидко націоналізм поширюється теренами Донеччини. Це доказ того, що ми стаємо сильніші, отже реваншу не буде. Цьогоріч ми проводитимемо багато націоналістичних масових заходів неокупованими територіями Донбасу, а найближчим часом проведемо його й у звільненому Донецьку", ‒ зазначила голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Голова Кримської організації ВО "Свобода" Олександр Болтян, який наразі служить в 4-й роті "Січ" полку "Київ" наголосив на тому, що Донецьк найближчим часом побачить вогонь смолоскипів українських націоналістів.

Прес-служба ВО "Свобода"