ВО "Свобода"

ENG

26 грудня 2017
Волонтери передали бійцям вітамінні подарунки від черкащан
Волонтери передали бійцям вітамінні подарунки від черкащан

26 грудня 2017 року повернулися з волонтерської місії Юрій Кулик із "Легіону Свободи" та волонтери "Центру забезпечення військових у зоні АТО". Черкащани відвідали військових у Новогродівці, Бажаному, Бахмуті та Новолуганську.

Найбільше бійці потребували актуальних для зими ліків, фруктів (волонетри з цитрусових, меду та імбирю приготували вітамінну суміш), овочів та теплої білизни. Волонтери зібрали для вояків такий вантаж, доповнивши його домашніми пиріжками, чаєм, кавою, свіжим салом, м'ясом, свіжою та копченою рибою, квашеною капустою. Школярі з Черкас передали бійцям малюнки з побажаннями щасливого Нового року та миру в Україні.

"Передаємо щиру подяку від хлопців за підтримку :дітям та педагогам Дев'ятої гімназії, Об'єднання українок "Яворина" Черкащини, Комітету самоорганізації населення мікрорайону "Дніпровський", ГО "Наш батальйон - Укропський сухпай", учням та педагогам Черкаської ЗОШ №8, Роману Голубу та його товаришам, Благодійному фонду Делікат (директору Денису Бурі та Юлії Іщенко), Ігорю Коломойцю за 40 літрів пального", − висловив слова вдячности свободівець Юрій Кулик.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"