ВО "Свобода"

ENG

29 грудня 2017
У Костянтинівці провели 10-ті читання імені Олекси Тихого
У Костянтинівці провели 10-ті читання імені Олекси Тихого

На Донеччині, у місті Костянтинівка свободівці провели 10-ті читання ім. Олекси Тихого, переможці яких отримали просвітницькі націоналістичні українські книжки. Захід було проведено у гімназії, з якою співпрацює місцевий осередок "Свободи". Під час читань панувала атмосфера, що відображала глибинне розуміння учасниками й гостями заходу цінності та неповторності своєї Батьківщини.

"Донецький край багатий великими людьми, які у всі часи вносили свою лепту в історію і розвиток нашої квітучої України. Серед них видатна постать Олекси Тихого, який народився, виріс і працював у Костянтинівському районі. Щорічно на його честь проводяться читання, під час яких свободівці дарують дітям книги про Україну", ‒ розповів заступник голови Донецької обласної організації ВО "Свобода" з питань історичної пам'яті Ярослав Маланчук.

Дослідницькі роботи юнацтва Донеччини вражають ‒ це й конкурсна композиція "Брати по духу", про те, що насправді Василь Овсієнко, Левко Лук'яненко, Василь Стус ‒ це більше, ніж імена; і робота про ще одну особу, що уособлює українську Донеччину ‒ Феню Пустову; й виступ про "Зміцнення культури сім'ї на основі родинної педагогіки О.Тихого".

Переможців читань від ВО "Свобода" нагородили книжками "Український націоналізм: традиції і модерн" Олександра Сича та "Як облаштувати Росію" (укладач ‒ Юрій Сиротюк), а також дослідники отримали календарі "100 років Української революції".

"Такі заходи є важливою складовою розбудови справжнього гідного українського суспільства. Наша молодь ‒ майбутнє України, тому важливо, щоби наша нація була розумною та думаючою, щоби молоді люди знали історію та усвідомлювали її уроки, живучи на своїй, Богом даній землі", ‒ зазначила голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"