ВО "Свобода"

ENG

7 грудня 2017
Очільницю Донецької обласної "Яворини" нагороджено почесною відзнакою
Очільницю Донецької обласної "Яворини" нагороджено почесною відзнакою

Керівника Донецького обласного осередку "Об'єднання українок" Яворина", активного партійця ВО "Свобода" Марину Данилову нагороджено почесною відзнакою "Волонтерський хрест". Донецька обласна організація ВО "Свобода" вітає прекрасного волонтера та віддану націоналістку з отриманням цієї відзнаки.

"Волонтерський хрест" ‒ це почесна відзнака та недержавна нагорода, котрою нагороджують волонтерів і військовослужбовців за гідну та самовіддану працю на благо українського народу й задля перемоги.

"Марина Данилова ‒ взірець справжньої української жінки, яка задля процвітання та могутності своєї країни самовіддано поєднує в собі ролі чудової матері, прекрасної господині, відчайдушного волонтера, доброго друга й порадника для тих, кому це необхідно", - розповідає про волонтера голова Донецької ОО ВО "Свобода" Марія Чашка.

Від самого початку війни Марина Данилова робить все можливе і неможливе задля того, щоб "закривати потреби" фронту російсько-української війни. Для цієї жінки неважливо чи то речі, чи медикаменти : треба ‒ отже треба.

Важливо зазначити, що справжній волонтер, котрим є Марина, робить свою справу не задля відзнак чи нагород, а задля своєї країни. Проте Марина Данилова гідна не тільки цієї відзнаки. Вітаємо!

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"