ВО "Свобода"

ENG

19 листопада 2017
У Слов'янську відбулась презентація книги "Як облаштувати Росію"
У Слов'янську відбулась презентація книги "Як облаштувати Росію"

19 листопада 2017 року в Центральній бібліотеці Слов'янська відбулася презентація книги "Як облаштувати Росію". Видання представив заступник Голови ВО "Свобода" з воєнних питань, директор Недержавного аналітичного центру "Українські студії стратегічних досліджень" Юрій Сиротюк.

Якою буде Росія після закінчення режиму Путіна? Якими є сценарії розвитку подій та як Україні на них реагувати? Обговорити ці та инші питання з автором терміну "Революція гідности" прийшло понад півсотні слов'янців. Кожен охочий міг поспілкуватися з автором та поставити йому запитання.

Книга складається з матеріялів експертної дискусії, що відбулася в агенції "Укрінформ" 2015 року за участи провідних українських та зарубіжних фахівців у галузі росієзнавства. Видання було водночас опубліковано двома мовами ‒ українською та англійською ‒ і розіслано по всьому світу. Юрій Сиротюк розповів, як підбирали учасників експертної дискусії та якої мети прагнули досягнути.

"Кожна революція, кожна війна починається з мізків однієї людини. Ми маємо змагатися за розуми наших людей. Зараз у нас два варіанти: погодитися, що ми є колонією Росії, як було за часів совєцької влади, або бути незалежною, сильною Україною та воювати з Московією. Для нас важливо донести всьому світові правду про те, що Росія не є моноетнічною, монокультурною країною", ‒ наголосив Юрій Сиротюк.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"