ВО "Свобода"

ENG

18 листопада 2017
Донецькі свободівці разом із Юрієм Сиротюком відвідали наших бійців на Сході
Донецькі свободівці разом із Юрієм Сиротюком відвідали наших бійців на Сході

18 листопада 2017 року заступник Голови ВО "Свобода" з політичної освіти Юрій Сиротюк разом із головою Донецької обласної "Свободи" Марією Чашкою та очільницею донецьких "яворинок" Мариною Даниловою завітали до бійців 24-го окремого батальйону 53-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Нині бійці даного підрозділу захищають Донеччину. В лавах цієї бригади служать свободівці з різних куточків України. Так, Павло Деркаченко у мирні часи був головою Макіївського міського осередку ВО "Свобода", Тарас Попов є свободівцем з Луганщини, Віктор Боднар ‒ побратим із Хмельниччини.

Українським військовим не лише привезли гостинці, а й поговорили про найголовніше ‒ шлях до перемоги."Навіть далеко свободівська родина пам'ятає про своїх братів та сестер, усвідомлює їхню важливу роль, як і кожного захисника нашої держави, в московсько-українській війні. Приїхати та підтримати їх морально чи матеріяльно ‒ найменше, що ми повинні робити. Проте шлях до перемоги починається в свідомості кожного з нас", ‒ зазначив Юрій Сиротюк.

Голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка підкреслила, що подібні візити є невід'ємною частиною життя свободівської родини, і в цій справі постійно допомагає обласна організація об'єднання українок "Яворина".

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"