ВО "Свобода"

ENG

28 жовтня 2017
Донецькі свободівці привітали краматорський "Пласт" із річницею
Донецькі свободівці привітали краматорський "Пласт" із річницею

28 жовтня 2017 року представники донецьких обласних організацій ВО "Свобода" та об'єднання українок "Яворина" привітали українських скаутів з 20-річчям від дня створення "Пласту" в Краматорську.

Під час офіційної частини заходу на площі біля пам'ятника Тарасові Шевченку відбулися посвята юних краматорців до різних чинів "Пласту", представлено нову станичну міста, вручено відзнаки "Як це зветься".

Обласні організації "Свобода" та "Яворина" також отримали такі дипломи, що свідчить про єдність націоналістів Донеччини та готовність іти пліч-о-пліч, виховуючи юних патріотів, та допомагати у боротьбі з російською навалою. Так само більш як сторічний досвід "Пласту" доводить, що сила українців ‒ у єдності.

Крім офіційної частини заходу, для всіх учасників свободівці та "яворинки" у міському парку приготували козацький куліш, запашну перепічку та гарячий чай.

"Сьогодні ми тут, бо цей день важливий для всіх, хто дбає про Україну та її майбутнє. Патріотизм виховується змалечку, з найперших кроків. Серед видатних націоналістів багато "пластунів", багато хто зі свободівців також пройшли "пластову" школу", ‒ підкреслила голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"