ВО "Свобода"

ENG

28 вересня 2017
Свободівці Добропілля не дали місцевій владі провести закриту сесію
Свободівці Добропілля не дали місцевій владі провести закриту сесію

28 вересня 2017 року активісти Добропільської міської організації ВО "Свобода" та Національного корпусу" не допустили чергове порушення ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" в частині гласності проведення засідань. Попри наміри керівництва Добропілля провести позачергову сесію міськради за зачиненими дверима, місцеві націоналісти все ж потрапили на пленарне засідання.

Заступнику голови Донецької обласної організації ВО "Свобода" Юрію Кравецькому вдалося взяти слово, в якому він наголосив на тому, що закони України "Про місцеве самоврядування в Україні" та" Про доступ до публічної інформації" органи місцевого самоврядування порушують систематично.

"ВО" Свобода" вимагає дотримання органами місцевого самоврядування чинного законодавства, зокрема щодо публічного проведення пленарних засідань та їхнього анонсування", ‒ озвучив позицію націоналістів Юрій Кравецький.

Зауважимо, що черговий спалах на тлі негласності Добропільської міськради відбувся після демонстративного ігнорування можновладцями вимоги запровадження на сесіях міської ради хвилини мовчання на честь Героїв сьогоднішньої неоголошеної війни. Таку вимогу напередодні висунула патріотична спільнота Добропілля.

"Небажання віддавати шану Героям, загиблим у ході російсько-української війни є чітким індикатором сепаратистських настроїв можновладців, із якими ми боремося й боротимемося до повного їх викорінення", ‒ підсумувала голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"