ВО "Свобода"

ENG

21 вересня 2017
Донецька "Свобода" висловлює рішучий протест свавіллю влади, яка потурає сепаратизму
Донецька "Свобода" висловлює рішучий протест свавіллю влади, яка потурає сепаратизму

Донецька обласна організація ВО "Свобода" висловлює рішучий протест владі у зв'язку зі звільненням від відповідальности пособників сепаратизму, зокрема зміні запобіжного заходу для колишнього одіозного міського голови Слов'янська Нелі Штепи.

Показовий "акт гуманізму" у вигляді звільнення з-під варти особи, яка на початку московсько-української війни гордо носила звання "женскава ліца ополчєнія", є одним із проявів неповаги влади до України та її захисників.

Слід зауважити, що суди у справі Штепи, доказів у якій більш ніж достатньо, тривають уже третій рік, в той час як на Миколаївщині нашвидкуруч засуджено до 6 років в'язниці свободівця, захисника Конституції, "кіборга" Геннадія Дуброва ("Бізона").

Понад три роки впродовж московсько-української війни активним патріотам демонструють, що будь-які незручні для влади дії, прояви національної волі та акції, спрямовані на встановлення справедливости, можуть привести організаторів та учасників за ґрати. Проте справжніх українців не зламати!

Не лишилось поза увагою те, що в Одесі випущені на волю проросійські активісти, через яких 2 травня 2014 року загинули троє синів України. Відомо, що напередодні звільнено з-під варти й взято під домашній арешт "беркутівця" Сергія Лободу, причетного до побиття автомайданівців у лютому того ж 2014-го. Так тривати не може!

Не допустимо безкарности сепаратистів, зрадників та окупантів!

Прес-служба ВО "Свобода"