ВО "Свобода"

ENG

23 серпня 2017
З ініціативи донецьких свободівців у Костянтинівці встановлено пам'ятний знак Тарасу Шевченку
З ініціативи донецьких свободівців у Костянтинівці встановлено пам'ятний знак Тарасу Шевченку

23 серпня, в День Національного Прапора України, в місті Костянтинівка, що на Донеччині, закладено камінь на місці майбутнього спорудження пам'ятника великому Кобзареві українського народу Тарасові Григоровичу Шевченку.

Ідея зведення пам'ятника визначному для України й всього світу поета в Костянтинівці у місцевих свободівців виникла досить давно, але довго йшла крізь терени непорозуміння й байдужості. Проте цьогоріч 23 серпня ‒ у день вшанування одного з державних символів України ‒ фактичний початок благій справі художнього увіковічнення її культурного й духовного батька в одному з міст Донеччини, котре свого часу було успішно деокуповане від терористів, покладено.

"З березня 2015 року з моєї ініціативи громадська рада звернулася до Костянтинівської міськради з поданням щодо встановлення пам'ятника Шевченку. І лиш у червні 2017 р., після довгих походів по кабінетах, багаточисельних обговорень і бюрократичних процедур, міська рада ухвалила постанову про встановлення пам'ятника Кобзареві.

Проте попереду ще багато праці… Але ми не здаємося і продовжуємо впевненими кроками йти до поставленої мети. Пам'ятник кобзарю в Костянтинівці буде…", ‒ коментує події ініціатор встановлення пам'ятника Т.Г. Шевченку заступник голови Донецької обласної організації "Свободи" Ярослав Маланчук.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"