ВО "Свобода"

ENG

23 серпня 2017
У Слов'янську відбувся "Марш Правих Традицій"
У Слов'янську відбувся "Марш Правих Традицій"

23 серпня 2017 року з нагоди Дня Прапора України у Слов'янську на Донеччині відбувся "Марш Правих Традицій". Захід організував місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації "Сокіл". До урочистостей долучилися представники слов'янського осередку ВО "Свобода", а також націоналістична молодь сусіднього Краматорська.

Банер пам'яті на марші правих традицій
Банер пам'яті на марші правих традицій

"Марш Правих Традицій" простував від Соборної площі до пам'ятника Шевченку. Під час урочистого ходу всі присутні скандували націоналістичні гасла: "Слава Україні! ‒ Героям Слава!", "Слава Нації! ‒ Смерть ворогам!", "Україна ‒ понад усе!" та інші. В пам'ять усіх борців за Україну, які віддали своє життя у боях, сокільці запалили піротехнічні засоби. Біля пам'ятника Кобзареві учасники маршу заспівали державний славень, прочитали Молитву українського націоналіста та вшанували пам'ять загиблого Героя українсько-московської війни сокільця Романа Напрягла.

Співають гімн на марші
Співають гімн на марші

"Всі ми, тут присутні, творимо сучасну українську історію, показуємо напрямок розвитку української нації. Хочу згадати всіх тих воїнів, хто здобував та здобуває незалежність України на фронті. Починаючи з Майдану і до теперішнього часу в московській війні. На жаль, багатьох уже нема з нами, але я впевнений, що ті люди, які з нами зібралися, будуть стояти поруч до кінця", ‒ зазначив голова Слов'янського "Сокола" Богдан Захаренко.

Виступ на Марші правих традицій
Виступ на Марші правих традицій

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"