ВО "Свобода"

ENG

24 липня 2017
У Селидовому здійснено напад на голову місцевої організації ВО "Свобода"
У Селидовому здійснено напад на голову місцевої організації ВО "Свобода"

24 липня 2017 року в місті Селидове було здійснено напад на голову міської організації ВО "Свобода" Костянтина Морозова. Нападники мали на меті залякати націоналіста та попередити про те, що активних партійців чекають неприємності.

Інцидент стався в центрі міста, серед білого дня, коли Костянтин повертався додому з аптеки.

"Після виходу з аптеки до мене підійшли молодики, один з яких попросив підкурити. Опісля двоє з компанії показали посвідчення співробітників органів внутрішніх справ, справжні чи ні ‒ невідомо. Вони ж відібрали гроші (1140 гривень), почали бити, наголошуючи, що це лиш початок. Ці двоє відкрито погрожували: "У вас, націоналісти, ще знайдуть і зброю, і наркотики ‒ підкладемо й не доведете, що не ваше. Дні ваші короткі, ніяка партія не допоможе". Дивом мені пощастило вирватись і втекти. Інакше живим могли б і не відпустити", ‒ розповів про подію голова Селидівської міської організації ВО "Свобода".

Наразі націоналісти встановлюють осіб, причетних до побиття, та замовників гонитви за патріотами. Костянтин Морозов не має наміру лишати напад безкарним, тож за цим фактом буде подано заяву до поліції.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"