ВО "Свобода"

ENG

21 липня 2017
У Краматорську відбувся мітинг з вимогою очищення влади
У Краматорську відбувся мітинг з вимогою очищення влади

21 липня 2017 року в Краматорську біля міської ради відбулась акція протесту. До пікету, який провела місцева організація ВО "Свобода", приєдналися близько 50 місцевих мешканців та активістів.

Основна мета акції ‒ привернути увагу правоохоронців та працівників Служби безпеки України до місцевих депутатів, що відомі своєю антиукраїнською позицією.

Голова краматорського осередку свободівців Сергій Корнієнко озвучив перед громадою звернення-резолюцію до СБУ з проханням перевірити діяльність кількох депутатів фракції "Оппозиційний блок". Він висловив сподівання, що цей захід дасть поштовх для очищення нинішньої влади від колишніх "регіоналів".

"Особа, яка особисто відправляла "тітушок" на антимайдан у 2014 році, яка отримала почесну грамоту від бойовиків так званої "ДНР", не може ніяк бути причетною до керування містом. На жаль, подібних прихильників "русскава міра" вистачає в чинній владі, тож вимагаємо від Служби безпеки якнайшвидше взятися за це питання", ‒ зазначив голова Краматорської "Свободи" Сергій Корнієнко.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"