ВО "Свобода"

ENG

21 липня 2017
Вітаємо Торецьк із річницею звільнення від окупаці
Вітаємо Торецьк із річницею звільнення від окупаці

Донецька обласна організація ВО "Свобода" вітає жителів Торецька з третьою річницею звільнення міста від російських окупаційних військ. 21 липня 2014 року українські бійці, вступивши у нерівний бій із найманцями, отримали перемогу і довели, що Донеччина ‒ Україна без сумніву.

Визвольний бій був довгим і складним, проте Бог і правда були на боці бійців українських Сил спеціального призначення. 8 годин 33 бійцв і 8 спецназівців із групи прикриття героїчно стримували контратаки більш ніж 200 озброєних бойовиків, посилених двома танками і БМП.

Наші герої утримали оборону й тому вже ввечері над Торецьком майорів державний прапор України.

"У третю річницю визволення Торецька ми вчергове вголос говоримо про те, що викарбовано в нашому серці: "З нами Бог і Україна!". Героїчне й, що важливо, безкровне звільнення нині прифронтового Торецька ‒ зайвий тому доказ. Прикро визнавати, що низка міст Донеччини й досі перебуває в окупації, але справжні українці роблять усе можливе, аби це змінити. Віримо, що наступного року День звільнення будуть святкувати ще Донецьк і Горлівка, Єнакієве та Макіївка, а також інші міста, що сьогодні підконтрольні кремлівським загарбникам", ‒ вітає жителів вільної Донеччини голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"