ВО "Свобода"

ENG

10 липня 2017
"Яворина" привезла подарунки для школярів Мар'їнки та Красногорівки
"Яворина" привезла подарунки для школярів Мар'їнки та Красногорівки

Голова Об'єднання українок "Яворина" Ірина Сех разом з активісткою об'єднання Наталією Сервило та іншими волонтерами здійснила чергову поїздку на схід ‒ до Мар'їнки та Красногорівки, через які пролягає лінія фронту. Яворинки зустрілися з тамтешніми школярами та вчителями, а також відвідали шпиталь в Покровську.

Уже вдруге яворинки їздили на схід із представником чеської благодійної організації "Гуманітарна допомога Україні" Петром Оливою, який привіз українським школярам рюкзаки, шкільне приладдя та подарунки й листи від їхніх чеських однолітків.

До волонтерського десанту приєдналися капелан Олег Заболотний, а також громадські активісти Василь Стеблівський та Володимир Харчук.

Волонтери привезли багато художньої та навчальної літератури, дитячі книжки та журнали, дидактичні матеріали для вчителів, фарби для малювання та інші матеріали для учнів школи мистецтв та багато іншого.

"Тут жодна допомога не буде зайвою: знадобилися і фарба для підлоги в школі, і побутова хімія та засоби гігієни для малозабезпечених родин, і вітаміни та продукти харчування", ‒ зазначила Ірина Сех.

Яворинки відвідали Мар'їнську загальноосвітню школу, Красногорівську школу №5, передали подарунки для Касногорівської школи №2 та дитячого садка. Для Покровського шпиталю привезли мінеральну воду, перев'язувальні матеріали. Також передали гуманітарну допомогу для жителів селища Миронівський, що на Світлодарській дузі.

"У цих містах, обпалених війною, дуже цінують нашу увагу, потребують її. Українці на сході хочуть жити в Україні ‒ мирній та квітучій", ‒ каже Ірина Сех.

"Яворина" висловлює вдячність усім благодійникам, які долучилися до організації цієї поїздки, зокрема голові Голосіївської РО ВО "Свобода" в м. Києві Всеволодові Терентьєву, підприємцю Сергієві Волошину, Андрієві Сервилу (СП "Олнова"), громаді храму Святого Володимира УПЦ КП та настоятелю отцю Богданові Николину (м. Вишгород), голові Київської обласної організації "Яворини" Ользі Філюк, видавцеві Олегові Філюку, голові Київської міської організації "Яворини" Лідії Ушій, представниці "Яворини" в Італії Галині Онищук, видавцеві Олегові Фешовцю, авторці книг Вірі Валлє, ТМ "Східницька-118", Степанові Сороці, Любові Черкашиній, Ганні Богданець, Олені Головенко, Ользі Мірошниченко, Валентині Демиденко.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"