ВО "Свобода"

ENG

7 липня 2017
Донецька "Свобода" виступила проти суддівського свавілля
Донецька "Свобода" виступила проти суддівського свавілля

7 липня 2017 року у м. Селидове, що на Донеччині, представники ВО "Свобода" разом із представниками "Національного корпусу" взяли участь у мирній маніфестації проти суддівського свавілля. Приводом для проведення акції біля стін міського суду стало умисне виправдання місцевого сепаратиста однією із суддів.

Патріотів обурив той факт, що підставою для виправдання поплічника терористів стало офіційне невизнання Верховною Радою України терористичної організації "ДНР" як такої. Таке ставлення зайвий раз демонструє небажання слуг Феміди очищувати країну від окупантів і брати на себе будь-яку відповідальність.

"Лише об'єднання націоналістичних сил може побороти той безлад, що на разі існує у державі. Всі чиновники мають пам'ятати своє основне призначення ‒ працювати задля майбутнього України", ‒ зазначив голова свободівців міста Селидове Костянтин Стіфлер.

Саме тому під стінами Селидівського міського суду патріотичні сили Донеччини провели масову акцію, яка має змусити суддів, чиновників і можновладців замислитись над тим, що будь-яка влада не вічна, а тяжкість сумління ‒ нетлінна.

"Слід зауважити, що в цьому суді нині працюють здебільшого судді Ворошилівського районного суду Донецька, котрим не знайшлось місця в тій самій так званій республіці. Люди, котрі передусім не мають морального права ховатись за юридичними тонкощами й не визнавати реальний стан речей", ‒ прокоментував ситуацію, що склалась, голова Добропільської міської організації ВО "Свобода" Олександр Ткаченко.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"