ВО "Свобода"

ENG

5 липня 2017
Вітання зі звільненням від російських окупантів кількох міст Донеччини
Вітання зі звільненням від російських окупантів кількох міст Донеччини

Три роки тому, 5 липня 2014 року, було звільнено від російських окупантів Слов'янськ та Краматорськ. Донецька обласна організація ВО "Свобода" вітає жителів Донеччини та всієї України з цією визначною подією.

Варто зазначити, що 5 липня є хронологічною точкою не лише для цих подій, адже це дата визволення з полону нашого побратима, члена Костянтинівської "Свободи" Ярослава Маланчука. Він, Артем Попік та Олексій Демко ‒ донецькі свободівці, котрі, перебуваючи у полоні, продемонстрували незламність українського духу й вірність ідеї нації.

Станом на сьогодні ми не маємо права забувати й про те, що відзначаємо не лише річницю перемоги, а й переживаємо до болю сумну дату. Саме в цей день російські найманці й місцеві запроданці захопили Донецьк ‒ стратегічне місто й обласний центр.

Понад 40 свободівців лише з Донецької обласної організації ВО "Свобода" боронять суверенітет держави, роблять все можливе й неможливе для здобуття перемоги в цій неоголошеній війні, що приховується за абревіатурою АТО.

"Відданість Україні, готовність заплатити життям за волю рідної країни ‒ те, що свободівці ладні покласти на вівтар заради того, щоб незабаром ми святкували визволення всіх окупованих міст Донбасу", ‒ зазначила голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"