ВО "Свобода"

ENG

5 липня 2017
Міста Хмельницький та Краматорськ уклали угоду про дружбу та партнерство
Міста Хмельницький та Краматорськ уклали угоду про дружбу та партнерство

5 липня 2017 року, в третю річницю визволення Краматорська від російського агресора, була підписано угоду про дружбу та партнерство між цим містом на Донеччині та Хмельницьким.

Делегація з Хмельницького на чолі з добровольцем "Легіону Свободи", радником міського голови з питань АТО Ігорем Олійником та секретарем Хмельницької міськради Михайлом Криваком прибули до Краматорська, щоби взяти участь в урочистостях та привітати місцевих мешканців і героїв, завдяки мужності та силі яких нині там мирне небо та Україна.

"Три роки тому українські вояки прогнали геть російських окупантів зі Слов'янська, Краматорська, Дружківки та инших населених пунктів північної частини Донеччини. Сьогодні війна ще триває. Кремлівський ворог топчеться по нашій землі, вбиває наших побратимів. Тому маємо гуртуватися та дати йому гідну відсіч, щоб надалі й думки не було ступити на територію Української держави", ‒ наголосив Ігор Олійник.

Як зазначено в угоді, її метою є встановлення тісних дружніх і партнерських контактів, забезпечення сприятливих умов для динамічного та гармонійного розвитку обох міст, подальшого розширення науково-технічного та культурного співробітництва, встановлення партнерських відносин між виконавчими органами і посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"