ВО "Свобода"

ENG

4 травня 2017
На Донеччині свободівцям перешкоджають проводити патріотичні акції
На Донеччині свободівцям перешкоджають проводити патріотичні акції

Активісти Добропільської міської організації ВО "Свобода" відвідали сусідній Олександрівський район, що на межі з Харківською областю. Націоналісти встановили намет, спілкувались із місцевими, поширювали партійну пресу та ознайомлювали охочих з ультиматумом владі від націоналістів.

За півгодини після початку проведення акції до активістів підійшли двоє невідомих. Назвавшись "представниками селищної ради", вони в грубій формі вимагали зібрати партійний намет та їхати геть, мотивуючи відсутністю узгодження з місцевою владою. На місце конфлікту прибула поліція на чолі з начальником відділу. В суперечках пройшло більше години. Завдяки твердій позиції свободівців ані представники влади, ані поліція не змогли завадити націоналістам спілкуватись із місцевими мешканцями.

"Місцева влада ‒ колишні "регіонали", що перефарбувались в "Опоблок" та "Наш край". Для них їхній район ‒ власне князівство, і всім їм начхати, що за 50 км точиться війна, гинуть найкращі сини України. Але "Свобода" не буде миритися з таким станом речей. Спілкування з місцевими жителями показало, яке ставлення у людей до цих перефарбованих негідників. На жаль, таке відбувається майже по всій країні, теперішня влада продовжує грабувати країну, тож у націоналістів ще дуже багато роботи", ‒ зазначив голова Добропільської організації Олександр Ткаченко.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"