ВО "Свобода"

ENG

9 травня 2017
На концерті до "Дня перемоги" у Слов'янську напали на активістку
На концерті до "Дня перемоги" у Слов'янську напали на активістку

У Слов'янську під час урочистого концерту на честь 30-річчя місцевої організації ветеранів відбулись сутички. Цього дня "привітати з 9 травня" до міста завітала народний депутат від "Опозиційного блоку" Наталя Королевська. Члени слов'янського осередку ВО "Свобода" разом із громадськими активістами зустріли "регіоналку" акцією протесту.

У ході церемонії нагородження в Центрі культури відбулася бійка. Конфлікт стався між активісткою, яка тримала плакат з написом "Королевська, повертайся в Кремль" та колишньою працівницею виконкому Слов'янська. У сутичці екс-держслужбовець розбила щойно отриману нагороду на голові активістки. Постраждала написала заяву в поліцію. Згодом деякі місцеві ЗМІ назвали сутички на концерті "знущанням над ветеранами".

"Повна безкарність проросійської місцевої влади продовжує розв'язувати руки вороже налаштованим прихильникам сепаратистів. Патріоти Слов'янська і надалі будуть виступати проти присутности у місті перефарбованих "регіоналів" та спонсорів московської агресії на Донбасі", ‒ зазначила активістка Слов'янської організації ВО "Свобода" Дарина Богач.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"