ВО "Свобода"

ENG

29 квітня 2017
В Авдіївці чернігівський "Легіон Свободи" провів серед школярів змагання "Джура"
В Авдіївці чернігівський "Легіон Свободи" провів серед школярів змагання "Джура"

З 29 квітня по 2 травня 2017 року за підтримки чернігівського обласного осередку "Легіону Свободи" відбувся перший міській етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") для учнів загальноосвітніх шкіл міста Авдіївка Донецької области. У знаганнях взяли участь 50 дітей у складі 6 команд, які представляли школи прифронтового міста, та представники одного професійно-технічного училища.

Відкрив змагання керівник чернігівського обласного осередку "Легіону Свободи" Олександр Болтян. Інструктори чернігівського "Легіону Свободи" Денис Сергієнко, Сергій Мирний, Ігор Щокін, Світлана Мирна, Михайло Виноградов, Максим Вертюк, Іван Федоренко, Валентин Потеруха, Володимир Брюховецький підготували для учасників насичену програму, що включала проведення занять із тактики, стрільби, рукопашного та ножового бою, володіння зброєю, таборування, першої медичної допомоги, тактичне навчання, орієнтування на місцевості, змагань та конкурсів військово-спортивного, туристично-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування, а також теренову гру. За жеребкуванням рої поділилися на дві команди.

Велику увагу було приділено ідеологічному вихованню. Зокрема, учасникам заходу продемонстрували фільм "Бахмач, Крути ‒ Герої не забуті!".

"Дуже важливою є участь у такому заході дітей саме з прифронтових територій, тому що вони бачили війну і горе, яке приносить на Українську землю споконвічний ворог ‒ Московія. Саме ці діти як ніхто розуміють необхідність захищати свою землю від ворога. Результатом безглуздої політики влади та відсутности національно-патріотичного виховання молоді стала війна на Сході та тимчасова втрата територій. Але, підтримуючи молодь в царині національно-патріотичного виховання, ми виростимо покоління справжніх воїнів, які не віддадуть жодного сантиметра рідної землі ворогу", ‒ наголосив Олександр Болтян.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"