ВО "Свобода"

ENG

20 квітня 2017
Володимир Брюховецький та Олександр Болтян провели лекцію в Донбаському педуніверситеті
Володимир Брюховецький та Олександр Болтян провели лекцію в Донбаському педуніверситеті

20 квітня 2017 року на Донеччині в місті Слов'янськ бійці 4-ї роти "Січ" полку "Київ" ‒ депутат Бахмацької районної ради від ВО "Свобода" Володимир Брюховецький та керівник "Легіону Свободи" на Чернігівщині Олександр Болтян ‒ провели на філологічному факультеті Донбаського державного педагогічного університету лекцію на тему: "Формування української національної ідеї в умовах гібридної війни".

Учасники війни зупинилися на природі та суті російсько-української війни, її асиметричному характері, розповіли про її особливості, рушійні сили та фази підготовки до війни, які здійснювала держава-агресор, проаналізували лінії розколу українського суспільства, зупинилися на принципах формування української національної ідеї в умовах війни, а також відповіли на запитання студентів.

"Імперія зла" Московія нікуди не поділася і не змінила своєї сутности протягом століть. Була вона такою і до початку новітнього етапу російсько-української війни. У той же час так звана українська влада займалася чим завгодно, крім зміцнення національної держави. Після проголошення незалежности Україна мала одну з найбільших армій світу, яку протягом десятків років влада цілеспрямовано знищувала. У результаті на початку російської агресії ми не мали боєздатного війська", ‒ розповів керівник "Легіону Свободи" на Чернігівщині Олександр Болтян.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"