ВО "Свобода"

ENG

3 квітня 2017
Свободівці Добропілля вимагають повернути в місто національну символіку
Свободівці Добропілля вимагають повернути в місто національну символіку

3 квітня 2017 року містяни, представники партій ВО "Свобода", "Національний корпус", "Справедливість" та "Спілка ветеранів Донбасу" Добропілля прийшли до очільника міста, але він відмовився спілкуватись з ними і втік через задні двері.

Причиною візиту було повернення української символіки у Добропілля та банерів "Добропілля ‒ це Україна" на в'їздах у місто. На зустріч до відвідувачів вийшли заступники міського голови Галицький та Бражніков. За словами чиновників, банери встановлять до кінця тижня, а прапори повісять тільки після того, як попідмітають дороги, інакше вони "знов забрудняться".

Активісти з цим не згодні, тому вимагають негайно привести місто у той стан, в якому чиновники його очолили. Також містяни суворо розкритикували вислів міського голови Аксьонова стосовно української символіки. Очільнику міста громада висловила підозру у систематичному знищенні української символіки, що неприпустимо у прифронтовому місті. Вислів міського голови на засіданні буде передано на експертний аналіз для надання йому належної оцінки.

Прес-служба Добропільської організації ВО "Свобода"