ВО "Свобода"

ENG

3 квітня 2017
Слов'янська "Свобода" вимагає гідного ставлення до учасників війни з росіянами
Слов'янська "Свобода" вимагає гідного ставлення до учасників війни з росіянами

Слов'янська міська рада підготувала проєкти рішень щодо відведення земельних ділянок на території одного з мікрорайонів міста безоплатно у власність колишнім та теперішнім представникам місцевої влади, підприємцям, їх родичам. У тому числі чинному міському голові Вадиму Ляху та його рідному брату.

У зв'язку з цим, Слов'янська партійна організація ВО "Свобода" звернулася до міської ради з вимогою надати інформацію про кількість земельних ділянок на території міста, які отримали у власність учасники російсько-української війни, які мають право на першочергове отримання земельних ділянок згідно Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", зокрема, на території мікрорайону "Сонячний".

"Більше трьохсот слов'янців отримали статус учасника бойових дій під час війни. Вони мають право отримати земельні ділянки у першу чергу. Замість сприяння цьому, міська влада продовжує роздавати землю можновладцям та їхнім спонсорам. Слов'янська "Свобода" вимагає виконання Законів України та гідного ставлення до учасників московсько-української війни", ‒ зазначив голова Слов'янського осередку ВО "Свобода" Сергій Лілеєв.

Прес-служба Слов'янської міської організації ВО "Свобода"