ВО "Свобода"

ENG

18 березня 2017
Добропільська "Свобода" отримала подяку за допомогу Львівському мобільному шпиталю
Добропільська "Свобода" отримала подяку за допомогу Львівському мобільному шпиталю

Добропільський міський осередок ВО "Свобода" отримав Подяку за неодноразову оперативну допомогу вiд 66-го Львiвського мобiльного шпиталю, що базується у Покровську.

Активiсти Добропiльського мicького осередку ВО "Свобода" вiд моменту створення вiйськового мобiльного шпиталю у 2015 р. налагодили зв'язок iз медичним закладом, щоби в разi необхiдности надати допомогу заради скорiшого вiдновлення побратимiв. Це не лишилося непомiченим медперсоналом 66-го шпиталю, тому представникам Добропiльської мiської органiзацiї ВО "Свобода" пiд час чергового вiзиту націоналістів до лiкувального закладу за надану допомогу урочисто вручили Подяку за пiдписом керiвництва шпиталю.

"Волонтери-свободівці й надалі допомагатимуть військовим медикам, бо надіятись на нинішню владу нічого", ‒ зазначив у розмовi з заступником керiвника шпиталю Романом Хомечком очільник Добропiльської "Свободи" Олександр Ткаченко.

Голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марiя Чашка додала: "Через три роки пicля початку бойових дiй на Донбасi, попри пiар з боку владних структур, ми все ж маємо проблеми iз забезпеченням захисникiв України найнеобхіднішим. Тому наші активісти надають усебічну допомогу. Вiйна триває не тiльки на передовiй, а й у тилу".

Прес-служба ВО "Свобода"