ВО "Свобода"

ENG

9 березня 2017
У Краматорську свободівці вшанували Тараса Шевченка
У Краматорську свободівці вшанували Тараса Шевченка

9 березня 2017 року в місті Краматорську активісти Донецької обласної організації ВО "Свобода" вшанували пам'ять про великого українського поета й борця за волю та незалежнiсть Тараса Шевченка.

На головнiй площi области з нагоди 203-ої рiчницi вiд дня народженння Великого Пророка пiд стягами "Свободи" націоналісти поклали квiти до погруддя Шевченка й вчергове наголосили на актуальностi його рядкiв. Зокрема, невмирущі Шевченкові слова процитував заступник голови обласної "Свободи" з питань національної пам'яти Ярослав Маланчук.

Своєю чергою, очільниця Донецької обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка пiдкреслила потугу слiв Кобзаря, що лунають до українців крiзь роки, надаючи силу воїнам-захисникам боронити Україну.

"Тарас Шевченко ніколи не бував на Донбасі, з нашим краєм його пов'язують друзі, знайомі, родичі. Одним із таких друзів був наказний отаман Азовського, а пізніше Чорноморського козацького війська Кухаренко. Як сказав автор пам'ятного літопису "Останнім шляхом Кобзаря" Володимир Следнєв, дух Шевченка витав над донецьким степом, мабуть, із першої години многотрудного становлення нашого краю. І любові, яка горіла в серці Тараса, вистачить на багато поколінь донеччан", ‒ зазначила свободівка.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"