ВО "Свобода"

ENG

26 лютого 2017
Під Маріуполем загинув боєць "Легіону Свободи" Роман Напрягло
Під Маріуполем загинув боєць "Легіону Свободи" Роман Напрягло

26 лютого 2017 року поблизу села Пікузи Волноваського району Донецької области від снайперської кулі загинув боєць "Легіону Свободи" 20-річний Роман Напрягло.

Роман приєднався до націоналістичного руху буремного 2014 року. 2015-го долучився до лав ВГО "Сокіл" та з однодумцями почав розбудовувати осередок у Слов'янську. Добровольцем їздив на фронт у складі "Карпатської Січі", підтримував військо і як волонтер. Минулого року став до лав 36-го батальйону морської піхоти.

Як активного організатора патріотичних акцій у рідному Слов'янську його знала вся україноцентрична громада міста. Під час окупації Слов'янська Роман був серед тих сміливців, хто малював синьо-жовті прапори на стінах.

Побратими згадують вояка як життєрадісну та веселу людину. Роман умів підтримати у важку хвилину, був сміливим, бадьорим, завжди готовим до дії ‒ як і належить справжньому націоналістові. Його невибагливість до побуту, дисциплінованість і безкомпромісність підносили його над непростими бойовими буднями.

Роман був надзвичайно добрим, умів підтримати. Загинув він героїчно. У гарячій точці фронту, під селом Пікузи, кинувся рятувати бойового товариша. Рятуючи його, сам дістав кулю від ворожого снайпера.

Прощання із героєм відбудеться 28 лютого у Слов'янську.

"Легіон Свободи" і вся свободівська родина висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Романа. Ми вражені цією втратою й не залишимо її безкарною.

Воєнна прес-служба ВО "Свобода"