ВО "Свобода"

ENG

29 січня 2017
У Слов'янську відзначили День пам'яти героїв Крут
У Слов'янську відзначили День пам'яти героїв Крут

29 січня 2017 року у Слов'янську на Донеччині активісти міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" спільно з молодіжною організацією "Сокіл" та мешканцями міста провели смолоскипний марш на честь героїв Крут.

Незважаючи на спробу місцевої влади заборонити відзначення 99-ої річниці з часу героїчного бою під Крутами, слов'янські націоналісти запалили смолоскипи на знак вічної пам'яти про всіх загиблих за Українську державу. Скандуючи патріотичні гасла, учасники маршу пройшли центральними вулицями міста до пам'ятника Шевченку. Біля пам'ятника Кобзареві патріоти провели мітинг та вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання.

"Подвиг героїв Крут - історичний крок у кровавій боротьбі за незалежність України. Перед смертю студенти співали "Душу й тіло ми положим за нашу Свободу…" Вони загинули за незалежність нашої України, як і ті добровольці, які сьогодні згодні віддати найдорожче - власне життя за волю України", - зазначила відома волонтер та член Слов'янської міської організації ВО "Свобода" Марина Данилова.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"