ВО "Свобода"

ENG

1 січня 2017
У Слов'янську відбувся смолоскипний марш на честь Степана Бандери
У Слов'янську відбувся смолоскипний марш на честь Степана Бандери

1 січня 2017 року у Слов'янську відбулось вшанування пам'яти провідника української нації Степана Бандери, яке, як і обіцяв голова Слов'янської міської організації ВО "Свобода" Сергій Лілеєв, стало для міста традиційним. У перший день 2017 року в місті відбувся смолоскипний хід на честь 108-річчя від дня народження Степана Бандери. У організації заходу також взяв участь місцевий осередок молодіжної організації "Сокіл".

"Цього року ми вже вдруге відзначаємо день народження лідера повстанського руху Степана Бандери. До Слов'янська приєднуються мешканці инших міст Донецької области, тому з кожним роком марш буде масштабнішим і стане незмінною традицією для Донеччини", - розповів член Слов'янського осередку ВО "Свобода" Віталій Дегтярьов.

Зрештою, учасники розпочали хід на Соборній площі та пройшли вулицею Шевченка. Під час маршу лунали гасла: "Слава Україні - героям слава!", "Слава нації - смерть московській федерації!", "Україна - понад усе!", "Бандера, Шухевич - наші герої. Вони воювали за нашу свободу!".

Біля пам'ятника Шевченку відбувся мітинг, на якому присутні вшанували пам'ять загиблого побратима Мирослава Мисли. По завершенню було виконано державний славень України.

"Сьогоднішній день - справжнє свято для всіх патріотів, але водночас він сумний, бо на нашій землі панують окупанти, які нищать все українське, кожного дня гинуть наші військові та мирні українці! Ми повинні боротися і стояти за нашу ідею, як це робив Бандера, щоб наші діти жили у справжній незалежній Українській державі! Степан Бандера є прикладом для наслідування для сучасного покоління українських націоналістів", - зазначив голова слов'янського "Соколу" Богдан Захаренко.

Прес-служба ВО "Свобода"