ВО "Свобода"

ENG

14 листопада 2016
Свободівці Прикарпаття дбають про патріотичне виховання молоді Донбасу
Свободівці Прикарпаття дбають про патріотичне виховання молоді Донбасу

За запрошенням Костянтинівської міської організації ВО "Свобода" Донецьку область відвідала депутат Івано-Франківської обласної ради від ВО "Свобода", член Національної спілки письменників України, заслужений учитель України Оксана Тебешевська. Вперше на Донбасі громадсько-політична діячка побувала разом зі своєю творчою програмою "З Україною в серці".

Протягом тижня пані Оксана презентувала свій творчий доробок у навчальних закладах, бібліотеках Костянтинівки і Дружківки - читала вірші, розповідала про Героїв України, біографії яких переосмислила в короткі тексти диктантів та переказів, дарувала власні книжки. Також із чималим захопленням учасники зустрічей слухали пісні на слова авторки.

Виконуючи свою обіцянку прокладати мости єднання між Сходом та Заходом, Оксана Тебешевська передала Костянтинівській місцевій організації ВО "Свобода" декілька сотень книжок українських авторів. А саме: її навчальні посібники про життя та діяльність Івана Мазепи, Степана Бандери, Романа Шухевича, В'ячеслава Чорновола, довідкову літературу та твори сучасних прикарпатських письменників. Серед видань є, зокрема, книга голови Івано-Франківської обласної ради, заступника Голови ВО "Свобода" Олександра Сича "В уряді камікадзе", де зібрані його есе про роботу в постреволюційному уряді.

Частину книжок було передано в школи та бібліотеки Костянтинівки. За словами заступника директора місцевої гімназії Людмили Задорожньої, після спілкування з пані Оксаною учні почали цікавитися її творами та діяльністю, тож на полицях книжки не затримаються.

"У нашому місті неможливо придбати сучасну українську художню літературу, а попит саме на українських авторів є. Ми щиро вдячні таким небайдужим до виховання молоді патріотам, як Оксана Степанівна, за такі потрібні подарунки", - подякувала директор міської бібліотеки Тетяна Оратовська.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"