ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2014
Сидір Кізін: У нас на очах народилась єдина українська нація!
Сидір Кізін: У нас на очах народилась єдина українська нація!

Більше 30 тонн продуктів харчування та инших необхідних товарів Житомирщина зібрала та доправила жителям населених пунктів, звільнених у результаті антитерористичної операції на Донбасі. Гуманітарний вантаж особисто супроводжував голова Житомирської обласної державної адміністрації свободівець Сидір Кізін.

"Те, що ми побачили, важко описати словами. Це дійсно страшно, особливо в селі Семенівка. Там не лишилося жодної цілої споруди. Слава Богу, що наші мужні десантники не дозволили сепаратистам проникнути вглиб України. Я чекав озлоблення в очах місцевих мешканців, натомість побачив, як вони вдячно вітали житомирських воїнів. На центральній площі Слов'янська до мене підходили люди і українською дякували за небайдужість. Так сталося, що коли ми привезли до будинку міської ради дві вантажівки гуманітарної допомоги, туди під'їхали нардепи від Партії регіонів Юрій Мірошниченко та Микола Левченко. Цих двох місцеві з криками та свистом вигнали з площі. У нас на очах народилась єдина українська нація!" ‒ наголосив Сидір Кізін.

Свободівець-голова ОДА звернувся до Президента України з проханням нагородити 95-ту Житомирську окрему аеромобільну бригаду Орденом Богдана Хмельницького. Окрім цього, він звернувся з листом до Прем'єр-міністра України та керівництва Донецької облдержадміністрації, в якому пропонує допомогу Житомирщини у відбудові міст Донеччини, зруйнованих унаслідок бойових дій.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"