ВО "Свобода"

ENG

23 квітня 2014
Ігор Славгородський: Путін показав своє обличчя шовініста
Ігор Славгородський: Путін показав своє обличчя шовініста

Донецька обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" категорично засуджує позицію Президента Росії В.Путіна, продемонстровану ним у формі принизливих висловів на адресу шахтарів Донеччини. Про це 22 квітня 2014 року заявив керівник обласної організації ВО "Свобода" Ігор Славгородський.

Коментуючи виступ Путіна, очільник донецьких націоналістів зазначив: "Путін у своєму виступі показав своє справжнє обличчя шовініста. Такі вислови свідчать про те, що він ніколи не поважав і не поважає громадян України. Якщо мешканці західної України для нього ‒ "фашисти з комплексом меншовартости", то східняки ‒ просто "малороси".

Принизливе ставлення Путіна до донецьких шахтарів є результатом особистої образи на мешканців Донеччини, які не підтримали сепаратизм, інспірованого Кремлем, та не хочуть підкорятися Росії. У нього немає підтримки серед населення Донбасу. А останні хіти про Путіна від ультрас "Шахтаря" та "Металіста" вже співають далеко за межами України… У своєму виступі Путін, скоріш за все, хотів помститися донеччанам за особисту зневагу до нього. До того ж, шахтарі свого часу зробили вагомий внесок у вихід України зі складу СССР. Путін до сих пір не може їм це пробачити.

Шахтарі ‒ це вільні люди, гордість Донецька. Немає такої родини, де б не було шахтаря. Путін публічно принизив цілий Донбас. Ця самовпевнена нахабність вийде йому ж боком. Путін звик знущатися над своїми громадянами, але українці ‒ не росіяни і не пробачать йому цих слів".

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"