ВО "Свобода"

ENG

12 квітня 2014
ВО "Свобода": Київ має повернути контроль над українським Донбасом будь-якою ціною!
ВО "Свобода": Київ має повернути контроль над українським Донбасом будь-якою ціною!

Сьогоднішні події на Донбасі вкотре чітко показали, що методи переговорів із терористами та загарбниками є не тільки абсолютно неефективними, а й цілком контрпродуктивними. Зволікання силових структур не тільки дозволило терористам утримати під своїм контролем Донецьку обласну державну адміністрацію та Луганське обласне управління СБУ, але й надихнуло загарбників на сьогоднішнє захоплення державних будівель у Слов'янську, Красному Лимані та инших населених пунктах Донбасу.

Слід констатувати, що подальше зволікання та неготовність використовувати абсолютно законні та адекватні ситуації силові методи в розв'язанні проблеми тероризму, інспірованого Кремлем на Донбасі, найближчим часом призведе до повної втрати цієї частини України. Ба більше, цей процес може поширитися на инші українські землі.

Терористи та загарбники розуміють лише мову сили, все инше для них ‒ пусте.

З огляду на вищевикладене, Всеукраїнське об'єднання Свобода вимагає від виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова, голови МВС Арсена Авакова та голови СБУ Валентина Наливайченка негайно розпочати операцію зі звільнення всіх захоплених терористами будівель на Донбасі, починаючи з Донецька та Луганська й продовжуючи захопленими районними центрами. Впевнені, що в рамках цієї операції силові органи не мають гребувати жодними методами та засобами і, при потребі, залучати підрозділи Збройних Сил України.

Київ має повернути контроль над українським Донбасом будь-якою ціною!

Слава Україні!

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"